La Posada Encantada
| Wi-Fi | Γρήγορο check-in/ -out | Πισίνα Εποχική εξωτερική πισίνα |
| Ιδιωτική παραλία Παραλία | Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής | Σπα & Ευεξία Τζακούζι |
| Πρωινό Πρωινό στο δωμάτιο | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το κομψό La Posada Encantada Μαρ ντελ Πλάτα που απέχει 2 χλμ. από το Θέρετρο Marbella Mar del Plata, παρέχει χώρο για ηλιοθεραπεία και χώρο για πικ-νικ. Το κομψό ξενοδοχείο διαθέτει πισίνα και απέχει 10 λεπτά οδικώς από φυσικά αξιοθέατα όπως το Aquopolis.
Abracadabra Beach και η Παραλία Alfar απέχουν αντίστοιχα 5 και 2,1 χλμ. από το ξενοδοχείο. Το La Posada Encantada απέχει 15 λεπτά με αυτοκίνητο από την Our Lady of Lourdes Grotto, που θεωρείται ιερός χώρος.
Τα υποαλλεργικά δωμάτια έχουν μπαλκόνι και τραπεζαρία, και προσφέρουν ρυθμιζόμενος κλιματισμός για τη μέγιστη άνεση.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- VIP check-in/ -out
- Γρήγορο check-in/ -out
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Μόνο για ενήλικες
- Αποθήκευση αποσκευών
- Υποαλλεργικά δωμάτια
- Ανταλλακτήριο συναλλάγματος
- Πυροσβεστήρες
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Πρωινό στο δωμάτιο
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εποχική εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Τζακούζι
- Κέντρο γυμναστικής
- Δημόσιο λουτρό
- Πισίνα με θέα
Υπηρεσίες
- Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
- Ποτό καλωσορίσματος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Astor Piazzolla από τo La Posada Encantada;
Το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Astor Piazzolla βρίσκεται σε απόσταση 25 χλμ. από τo La Posada Encantada. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo La Posada Encantada;
Σε τo La Posada Encantada μπορείτε να κάνετε check out στις 11:00. - 📧
Έχει Wi-Fi σε τo La Posada Encantada;
Ναι, τo La Posada Encantada παρέχει Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα. - ❓
Τι πισίνα διαθέτει ξενώνας;
Υπάρχει πισίνα σε ξενώνας.